KSIĘGA GOŚCI W ARCHIWUM PROMOCJI SZTUKI ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO
Strona 7
dn. 2023-04-19
Już nie mogę się doczekać, aż przekopię tą stronę wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu kolejnych informacji o Mistrzu i jego twórczości. Strona prezentuje się pięknie, jest przejrzysta i dobrze rozplanowana. Nie jestem w stanie wyrazić słowami, jak bardzo doceniam zaangażowanie i wytrwałość Państwa Dmochowskich w promocji niezwykłej sztuki Mistrza. Dziękuję, po prostu dziękuję!
Serdeczne pozdrowienia
Łukasz Przybylski
Już nie mogę się doczekać, aż przekopię tą stronę wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu kolejnych informacji o Mistrzu i jego twórczości. Strona prezentuje się pięknie, jest przejrzysta i dobrze rozplanowana. Nie jestem w stanie wyrazić słowami, jak bardzo doceniam zaangażowanie i wytrwałość Państwa Dmochowskich w promocji niezwykłej sztuki Mistrza. Dziękuję, po prostu dziękuję!
Serdeczne pozdrowienia
Łukasz Przybylski
dn. 2023-04-09
Serdeczne gratulacje dla Państwa Dmochowskich! Wspaniała strona, która zachwyca! Dziękuję, dziękuję, DZIĘKUJĘ! Wszystkim miłośnikom sztuki Mistrza życzę tego co najlepsze.
Z wyrazami szacunku
Dawid Maciaszczyk DavidCi
Serdeczne gratulacje dla Państwa Dmochowskich! Wspaniała strona, która zachwyca! Dziękuję, dziękuję, DZIĘKUJĘ! Wszystkim miłośnikom sztuki Mistrza życzę tego co najlepsze.
Z wyrazami szacunku
Dawid Maciaszczyk DavidCi
dn. 2023-03-24
Z serdecznymi gratulacjami i podziękowaniami dla Państwa Anny i Piotra Dmochowskich za przygotowanie wspaniałego archiwum o wielkim wymiarze i znaczeniu dla pasjonatów i osób które w przyszłości zarażą się twórczością artystyczną Mistrza Beksińskiego. Dziękuję również Państwu za wytrwałość w dążeniu do celu, wieloletnie zaangażowanie w promocję Zdzisława Beksińskiego w Polsce i na świecie, wydanie profesjonalnych katalogów wydrukowanych na świetnym papierze, przygotowanie wielu wernisaży i wystaw, wydanie książek, plakatów informacyjnych, udostępnianie kolekcji do instytucji publicznych. Mam nadzieję i wierzę w to, że w końcu znajdzie się miejsce dla całej Państwa kolekcji w Warszawie, która posłuży jako dobro narodowe miłośnikom sztuki i następnym pokoleniom.
Życzę Państwu dużo zdrowia spełnienia marzeń i dalszych sukcesów.
Chwała...!
Łukasz Piotrowski
Z serdecznymi gratulacjami i podziękowaniami dla Państwa Anny i Piotra Dmochowskich za przygotowanie wspaniałego archiwum o wielkim wymiarze i znaczeniu dla pasjonatów i osób które w przyszłości zarażą się twórczością artystyczną Mistrza Beksińskiego. Dziękuję również Państwu za wytrwałość w dążeniu do celu, wieloletnie zaangażowanie w promocję Zdzisława Beksińskiego w Polsce i na świecie, wydanie profesjonalnych katalogów wydrukowanych na świetnym papierze, przygotowanie wielu wernisaży i wystaw, wydanie książek, plakatów informacyjnych, udostępnianie kolekcji do instytucji publicznych. Mam nadzieję i wierzę w to, że w końcu znajdzie się miejsce dla całej Państwa kolekcji w Warszawie, która posłuży jako dobro narodowe miłośnikom sztuki i następnym pokoleniom.
Życzę Państwu dużo zdrowia spełnienia marzeń i dalszych sukcesów.
Chwała...!
Łukasz Piotrowski