Archiwum promocji sztuki Z. Beksińskiego

KSIĘGA GOŚCI W ARCHIWUM PROMOCJI SZTUKI ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO

Strona 2

dn. 2023-06-19
Wzywam Wszystkich oddanych fanów Mistrza oraz fanów Pana Piotra Dmochowskiego do pozostawiania po sobie śladów na FORUM oraz w KSIĘDZE GOŚCI. Będzie to wyraz wdzięczności za pracę jaką wykonał Największy Kolekcjoner Mistrza.
Chwała...!

Dawid Maciaszczyk
PS: Już udostępniam FORUM oraz KSIĘGĘ GOŚCI na swoich portalach społecznościowych
dn. 2023-06-19
Sygnalizuje fanom Mistrza ze Dmochowskigallery.net już jest naprawiona i w pełni funkcjonuje. Ze smutkiem natomiast stwierdzam ze ci którzy odwiedzają Archiwum nie zostawiają żadnego po sobie śladu. Tak jak Forum w Dmochowskigallery tak i Księga gości w Archiwum zostały umyślnie wprowadzone dużym i kosztownym nakładem pracy informatyków. I przykro jest ze tak niewielu fanów z tych obu trybun korzysta. Czyżby portale społecznościowe ze wszystkimi ich nieznośnymi wadami były godniejszym miejscem do wymiany myśli o sztuce?

Piotr Dmochowski
dn. 2023-05-26
Powstała nareszcie w Warszawie ulica nazwana nazwiskiem Mistrza. Pan Piotr Rosiak, jeden z fanów Beksińskiego walczył o to od trzech lat. Dziś mu się to nareszcie udało. Brawo! Brawo! Brawo! Rada Warszawy przegłosowała przedwczoraj jednomyślnie rezolucję nadająca jednej z niewielkich ulic peryferyjnej dzielnicy stolicy nazwę : ulica Z. Beksińskiego.

Ogromne uznanie dla Pana Piotra Rosiaka! I następny krok ku wielkiej sławie Mistrza.

Piotr Dmochowski
dn. 2023-05-10
Bardzo dziękuję Panu za to, że mogłam delektować się rozmową z Panem w Warszawie w MAW. Przez to Pan Zdzisław Beksiński stał mi się jeszcze bliższy.I dziękuję Panu i Pani Annie za tę stronę. Jak dobrze, że jesteście.
Pozdrawiam,
Monika Wach
dn. 2023-04-26
Ile Pan pracy nadal wkłada...i jest to praca niezmiernie owocna , dająca radość miłośnikom Mistrza z możliwości oglądania tych wszystkich zbiorów . Dziękuje Panu za stworzenie tej strony,z ogromną ilością materiałów o Mistrzu.....
Dziękuję jeszcze raz....

Pozdrawiam Pana serdecznie.
Chwała....

Grzegorz Kozłowski

dn. 2023-04-19
Już nie mogę się doczekać, aż przekopię tą stronę wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu kolejnych informacji o Mistrzu i jego twórczości. Strona prezentuje się pięknie, jest przejrzysta i dobrze rozplanowana. Nie jestem w stanie wyrazić słowami, jak bardzo doceniam zaangażowanie i wytrwałość Państwa Dmochowskich w promocji niezwykłej sztuki Mistrza. Dziękuję, po prostu dziękuję!

Serdeczne pozdrowienia
Łukasz Przybylski
dn. 2023-04-09
Serdeczne gratulacje dla Państwa Dmochowskich! Wspaniała strona, która zachwyca! Dziękuję, dziękuję, DZIĘKUJĘ! Wszystkim miłośnikom sztuki Mistrza życzę tego co najlepsze.
Z wyrazami szacunku
Dawid Maciaszczyk DavidCi
dn. 2023-03-24
Z serdecznymi gratulacjami i podziękowaniami dla Państwa Anny i Piotra Dmochowskich za przygotowanie wspaniałego archiwum o wielkim wymiarze i znaczeniu dla pasjonatów i osób które w przyszłości zarażą się twórczością artystyczną Mistrza Beksińskiego. Dziękuję również Państwu za wytrwałość w dążeniu do celu, wieloletnie zaangażowanie w promocję Zdzisława Beksińskiego w Polsce i na świecie, wydanie profesjonalnych katalogów wydrukowanych na świetnym papierze, przygotowanie wielu wernisaży i wystaw, wydanie książek, plakatów informacyjnych, udostępnianie kolekcji do instytucji publicznych. Mam nadzieję i wierzę w to, że w końcu znajdzie się miejsce dla całej Państwa kolekcji w Warszawie, która posłuży jako dobro narodowe miłośnikom sztuki i następnym pokoleniom.

Życzę Państwu dużo zdrowia spełnienia marzeń i dalszych sukcesów.

Chwała...!
Łukasz Piotrowski