Archiwum promocji sztuki Z. Beksińskiego

KSIĘGA GOŚCI W ARCHIWUM PROMOCJI SZTUKI ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO

dn. 2023-11-01
Bardzo podziwiam te archiwum! Mam dopiero 15 lat, ale dzieła Zdzisława Beksińskiego głęboko do mnie przemawiają. Dziękuję Panu Piotrowi i Pani Annie Dmochowskim za umieszczenie tak bogatego źródła o życiu i twórczości artysty.
Pozdrawiam, z wyrazami szacunku.
Julia Jaworska
dn. 2023-10-08
Chcę wyrazić moje najwyższe uznanie i wielkie podziękowania dla Pani Anny i Piotra Dmochowskich za tak mrówczą pracę w dokumentowaniu wszystkich materiałów związanych z osobą Zdzisława Beksińskiego i jego malarstwem .
Ten niesamowity wysiłek przyczynił się do powstania wspaniałego Archiwum , bardzo przejrzyście skonstruowanego, bardzo potrzebnego dla obecnych i przyszłych pokoleń fanów Mistrza, które możemy oglądać ,przeżywać i podziwiać w tej galerii.
Wspaniałe miejsce na to aby być jeszcze bliżej Zdzisława Beksińskiego -Mistrza dystopijnego surrealizmu.
Całą moją ,wdzięczność ,uznanie i podziw składam w słowie DZIĘKUJĘ .
Życzę Państwu zdrowia ,spełnienia marzeń i dalszych sukcesów .

Urszula-Teresa Majewska
dn. 2023-08-10
Szanowni Państwo Dmochowscy

Na wstępie chciałem Państwu serdecznie podziękować za pamięć i zaproszenie mnie tu oraz na promocję książki powiązaną z wystawą prac mistrza w Gdańsku. Niestety do Gdańska nie przybędę ale książkę zakupię przy najbliższej okazji bo to rzecz dla mnie obowiązkowa. Nowe archiwum jest przejrzyste i intuicyjne zrobione na złoty medal przeglądam je z wielką przyjemnością za co pragnę podziękować i pogratulować Wam oraz wszystkim ludziom, którzy je stworzyli. Dodatkowo dla mnie miłym zaskoczeniem na stronie było zauważenie kilku obrazów naszego mistrza których nigdy wcześniej nie widziałem i o nich nie słyszałem - coś pięknego. Powtórzę to i będę to dalej czynił ze Pan Piotr wraz ze swoją żoną Anną jako osoby prywatne dla świata sztuki a w szczególności dla twórczości Zdzisława Beksińskiego i w większości jej ocalenia uczyniły więcej niż niejedna instytucja do takich rzeczy powołana, bardzo to doceniam i docenią to pokolenia, wiem Panie Piotrze że ciężko było ale warto było jak nic na świecie. Chwała Wam za to drodzy Państwo! Życzę zdrowia i wytrwałości .

Taurus
dn. 2023-08-09
Wspaniała strona dla miłośników sztuki Mistrza.
Dziękuję Panie Piotrze ze ona powstała.I podziękowania dla wszystkich współpracowników tej strony.

Grzegorz Kozłowski
dn. 2023-08-06
Szanowni Państwo,

Wielkie podziękowania dla Pani Anny i Pana Piotra Dmochowskich za utworzenie 'Archiwum promocji sztuki Zdzisława Beksińskiego' oraz jego udostępnienie dla wszystkich. To kompendium wiedzy, które poszerza dotychczasowe dostępne lecz rozproszone materiały o Zdzisławie Beksińskim i jego rodzinie oraz je porządkuje w jednym miejscu. Dokumentów i materiałów przedstawionych w archiwum jest bardzo dużo, o różnym charakterze. Stanowi to niewątpliwie źródło poznawcze dla głębszego zapoznania się twórczością Zdzisława Beksińskiego i nie tylko. Archiwum bardzo potrzebne dla obecnych i przyszłych pasjonatów twórczości Zdzisława Beksińskiego. Bardzo dobrze, że powstało.

Z wyrazami szacunku,

Piotr Rosiak
Warszawa
dn. 2023-08-06
Gratulacje dla Państwa Dmochowskich i wszystkich ludzi którzy przyczynili się do powstania tego archiwum. Archiwum pamięci o największym z malarzy tego świata! Zdzisławie Beksińskim!. Cudowne miejsce. dziękuję.
Z wyrazami szacunku.
Lech Pierchała
dn. 2023-08-05
Gratuluje, bardzo potrzebna galeria, bo Beksiński ma wielu miłośników. Archiwum należy sie im i Malarzowi. Zbigniew Joachimiak
dn. 2023-08-04
Przyjaźń Panów, wzajemne porozumienie dwóch szlachetnych dusz, jest bardzo szlachetna rzeczą w naszym zabieganym świecie. Pamięć o artyście jest bardzo ważna. Wiemy, że dzieło pozostaje po nas, ja jestem także malarką, ale artysta ma także swoje życie pełne meandrów i gdy mamy przyjaciół którzy są przy nas to jest bezcenną rzeczą. Oprócz dzieła, artysta pozostawia także przyjaźń, która procentuje i jest przesłaniem dla innego twórcy. Gratuluję Panie Piotrze realizacji przedsięwzięć i pozostaję w zachwycie nad twórczością Zdzisława Beksińskiego i pasją do muzyki jego syna Tomasza, która mi towarzyszyła w latach mojej młodości. Dziękuję malarka z Zamościa Marzena Miśkiewicz MER
dn. 2023-08-04
JUŻ JEST! Nowa książka Pana Piotra Dmochowskiego pt "Strony wyjęte z dziennika kolekcjonera" ! Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika sztuki.
https://beks.pl/produkt/strony-wyjete-z-dziennika-kolekcjonera/
dn. 2023-08-03
Wszystko pięknie poukładane, nawigacja jest bardzo prosta.
Dzięki Archiwum wręcz można poczuć bliskość Mistrza Beksińskiego
Bardzo dziękuję
Grzegorz Czarnynoga
dn. 2023-07-27
Niesamowity wysiłek żeby poznać Mistrza.
dn. 2023-07-23
Bardzo się cieszę z istnienia i dostępu do tego archiwum. Zobaczyłem kolejne nieznane mi prace.
Paweł Wołoszyn
dn. 2023-07-18
Wspaniałe Archiwum ! Ogrom pracy, wiedzy i pasji !
Zdecydowanie polecam ! I Dziękuję !
Chwała !
Wacek Kowalski
dn. 2023-06-19
Wzywam Wszystkich oddanych fanów Mistrza oraz fanów Pana Piotra Dmochowskiego do pozostawiania po sobie śladów na FORUM oraz w KSIĘDZE GOŚCI. Będzie to wyraz wdzięczności za pracę jaką wykonał Największy Kolekcjoner Mistrza.
Chwała...!

Dawid Maciaszczyk
PS: Już udostępniam FORUM oraz KSIĘGĘ GOŚCI na swoich portalach społecznościowych
dn. 2023-06-19
Sygnalizuje fanom Mistrza ze Dmochowskigallery.net już jest naprawiona i w pełni funkcjonuje. Ze smutkiem natomiast stwierdzam ze ci którzy odwiedzają Archiwum nie zostawiają żadnego po sobie śladu. Tak jak Forum w Dmochowskigallery tak i Księga gości w Archiwum zostały umyślnie wprowadzone dużym i kosztownym nakładem pracy informatyków. I przykro jest ze tak niewielu fanów z tych obu trybun korzysta. Czyżby portale społecznościowe ze wszystkimi ich nieznośnymi wadami były godniejszym miejscem do wymiany myśli o sztuce?

Piotr Dmochowski
dn. 2023-05-26
Powstała nareszcie w Warszawie ulica nazwana nazwiskiem Mistrza. Pan Piotr Rosiak, jeden z fanów Beksińskiego walczył o to od trzech lat. Dziś mu się to nareszcie udało. Brawo! Brawo! Brawo! Rada Warszawy przegłosowała przedwczoraj jednomyślnie rezolucję nadająca jednej z niewielkich ulic peryferyjnej dzielnicy stolicy nazwę : ulica Z. Beksińskiego.

Ogromne uznanie dla Pana Piotra Rosiaka! I następny krok ku wielkiej sławie Mistrza.

Piotr Dmochowski
dn. 2023-05-10
Bardzo dziękuję Panu za to, że mogłam delektować się rozmową z Panem w Warszawie w MAW. Przez to Pan Zdzisław Beksiński stał mi się jeszcze bliższy.I dziękuję Panu i Pani Annie za tę stronę. Jak dobrze, że jesteście.
Pozdrawiam,
Monika Wach
dn. 2023-04-26
Ile Pan pracy nadal wkłada...i jest to praca niezmiernie owocna , dająca radość miłośnikom Mistrza z możliwości oglądania tych wszystkich zbiorów . Dziękuje Panu za stworzenie tej strony,z ogromną ilością materiałów o Mistrzu.....
Dziękuję jeszcze raz....

Pozdrawiam Pana serdecznie.
Chwała....

Grzegorz Kozłowski

dn. 2023-04-19
Już nie mogę się doczekać, aż przekopię tą stronę wszerz i wzdłuż w poszukiwaniu kolejnych informacji o Mistrzu i jego twórczości. Strona prezentuje się pięknie, jest przejrzysta i dobrze rozplanowana. Nie jestem w stanie wyrazić słowami, jak bardzo doceniam zaangażowanie i wytrwałość Państwa Dmochowskich w promocji niezwykłej sztuki Mistrza. Dziękuję, po prostu dziękuję!

Serdeczne pozdrowienia
Łukasz Przybylski
dn. 2023-04-09
Serdeczne gratulacje dla Państwa Dmochowskich! Wspaniała strona, która zachwyca! Dziękuję, dziękuję, DZIĘKUJĘ! Wszystkim miłośnikom sztuki Mistrza życzę tego co najlepsze.
Z wyrazami szacunku
Dawid Maciaszczyk DavidCi
dn. 2023-03-24
Z serdecznymi gratulacjami i podziękowaniami dla Państwa Anny i Piotra Dmochowskich za przygotowanie wspaniałego archiwum o wielkim wymiarze i znaczeniu dla pasjonatów i osób które w przyszłości zarażą się twórczością artystyczną Mistrza Beksińskiego. Dziękuję również Państwu za wytrwałość w dążeniu do celu, wieloletnie zaangażowanie w promocję Zdzisława Beksińskiego w Polsce i na świecie, wydanie profesjonalnych katalogów wydrukowanych na świetnym papierze, przygotowanie wielu wernisaży i wystaw, wydanie książek, plakatów informacyjnych, udostępnianie kolekcji do instytucji publicznych. Mam nadzieję i wierzę w to, że w końcu znajdzie się miejsce dla całej Państwa kolekcji w Warszawie, która posłuży jako dobro narodowe miłośnikom sztuki i następnym pokoleniom.

Życzę Państwu dużo zdrowia spełnienia marzeń i dalszych sukcesów.

Chwała...!
Łukasz Piotrowski